Masz doświadczenie

            Masz duże szanse

MONTER WENTYLACJI

VENTILASJONSMONTOR

MIEJSCE PRACY

BERGEN  / NORWEGIA

STAWKA GODZINOWA

200  220  NOK

Zależna od doświadczenia i miejsca budowy docelowej.

DOCHÓD ROCZNY

około   500 000  NOK

tj.   220 000

Wg. przeliczenia kursu z dnia 10.01.2020., założenia czasu pracy min. 37,5 h tygodniowo, z uwzględnieniem 6-u tygodni wolnego w roku.

+   DODATEK WAKACYJNY

FERIEPENGER 12% od dochodu rocznego

Przykładowo, z dochodu 500 000 nok, daje nam około 60 000 nok, tj.  25 000    płatne od Państwa Norweskiego w wakacje. Tyle standardowo dostaniesz extra.

UMOWA O PRACE

Stabilna i stała w norweskiej Agencji Pracy

NADGODZINY

Płatne wg. norweskiego kodeksu pracy 50 i 100% stawki godzinowej.

Praktycznie jest to zależne od etapu Projektu lub ewentualnie do uzgodnienia z przyszłym zleceniodawcą, jednak nie ma możliwości zagwarantowania wcześniej.

Przykładowo, jesli są nadgodziny np. w soboty, 100% wychodzi ok.  200  zl/h!

CZAS KONTRAKTU

Teoretycznie nieograniczony.

Jeśli tylko osoba spełnia w.w wymagania i nie zawali z wlasnej winy to długość zleceń ma zapewnioną. Nawet na 10 lat.

Podsumowując - zależne od fachowośći pracownika.

DODATKOWO OFERUJEMY

- profesjonalną opiekę konsultanta  (na miejscu )

- pomoc w załatwieniu pozwoleń o prace w Urzędzie Skarbowym, konta bankowego, itp.

- zorganizowanie zakwaterowania (opłata za wynajem pokoju wynosi maxymalnie okolo 1200 nok/tydzien, potrącane z wypłaty)

- możliwość kupna pierwszego biletu lotniczego (potrącane z pierwszej wypłaty)

- full opcja ubranie robocze oraz narzedzia do pracy.

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia na wentylacji min. 2 lata (potwierdzona świadectwami pracy)

- samodzielność

- znajomość jezyka przynajmniej komunikatywana angielskiego

- umiejetność czytania rysunku technicznego (podstawa)

- umiejetność posługiwania się elektronarzędziami

- przestrzeganie przepisów BHP

OPIS STANOWISKA PRACY

Do zadań wykonywanych należy:

- montaż kanalów i rur spiro na budowie. Kanały od fi125 w budownictwie mieszkaniowym do fi 1200 w budownictwie przemysłowym.

- izolacja kanalow wentylacyjnych (wełną mineralną, armaflexem, izolacją ppoż), wycinanie rybek z izolacji, )

- umiejetność montażu i podłączenia urzadzeń wentylacyjnych / central wentylacyjnych (ogólna znajomość)

- wszelakie prace wykonywane na budowach muszą odbywać sie z przestrzeganiem zasad BHP.  Mocno przestrzegane.

ZAINTERESOWANY ?