ETAPY REKRUTACJI

APLIKUJ

PRACUJ

1. WYŚLIJ SWOJE CVAplikuj i wyślij swoje CV
2. SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ TELEFONICZNIEKontaktujemy się wyłącznie z osobami spełniającymi wymagania i kompletujemy potrzebne referencje. Trzeba zrozumieć, że im wiarygodniejsze i pewniejsze referencje tym pewność Twojego wyjazdu wzrasta.
3. POTEM WERYFIKUJEMY DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W etapie tym potwierdzamy telefonicznie Twoje referencje, przedstawione wcześniej.
4. SPOTKANIE FACE2FACENasze spotkanie i rozmowa jest konieczna w celu finalnego poznania i oceny referencji. Jest to jednocześnie możliwość do spokojnej rozmowy, wyjaśnienie ewentualnych obaw z obu stron.  Spotkania odbywają się mobilnie w wielu miejscach w Polsce, więc jest to dość elastyczny sposób kontaktu.
5. KONTAKT Z PRACODAWCĄ Z NORWEGIIPotem bezpośrednia rozmowa telefoniczna z norweskim pracodawcą, w celu potwierdzenia doświadczenia, warunków i uzgodnienia terminu wyjazdu i podpisania umowy.
6. CZAS NA WYJAZD

Czas do wyjazdu od złożonego przez Ciebie CV wynosi realnie od 1 do 3 tygodni.

Jest to czas potrzebny na weryfikacje dokumentów, doświadczenia, spotkanie oraz zapoznanie sie przyszłego zleceniodawcy z kandydatem (krok 1 do 5). Przez cały ten czas powinieneś być dyspozycyjny do wyjazdu, jesli nie, musimy to wiedzieć od początku.

7. PRACA W NORWEGIIPozostaje pracowac i życzyć powodzenia.
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.